Consilieri Vanzari

Full Time
Cluj

Cauti un job in vanzari, intr-o atmosfera eleganta, cu produse care iti incanta privirea si recompensa financiara pe masura implicarii tale?

Candidatul ideal

– studii minim liceale absolvite;
– experienta minima in domeniul vanzarilor de orice fel;
– placerea de a lucra in domeniul vanzari si de a relationa cu oamenii;
– cunostinte de operare PC;
– abilitati de negociere si perseverenta.

Descrierea jobului

– sa cunoasca foarte bine produsele din portofoliul companiei;
– sa identifice nevoile clientului si sa-i propuna acestuia solutii potrivite;
– sa realizeze obiectivele de vanzari;
– sa urmareasca indeaproape comenzile in avans ale clientului;
– sa-si pastreze tinuta personala ingrijita si adecvata rolului de vanzator.

OFERTA/BENEFICII:

– mediu de lucru modern
– oportunitate de angajare intr-o companie stabila pe piata muncii
– pachet de beneficii raportat la performanta
– prime de sarbatori si tichete de masa

Prin transmiterea cv-ului dvs sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiei CASA RUSU.

Informatiile din CV vor fi utilizate numai in scopul recrutarii, vor ramane confidentiale si vor fi stocate timp de 1 an. Prin transmiterea datelor dvs. personale sunteți de acord cu utilizarea acestora in scopul recrutarii in cadrul companiei CASA RUSU. Daca aveti intrebari, nelamuriri sau doriti sa accesati, corectati sau stergeti datele personale, va rugam sa ne anuntati.

Caracteristicile jobului

Categoria Jobuluiconsilieri vanzari

Aplica online

Este necesara o adresa de email valida.
Este necesar un număr de telefon valabil.