Facturist

Full Time
Cluj

Retailerul timisorean de mobilier si decoratiuni CASA RUSU deschide la inceput de septembrie un nou showroom de 6000 mp, in Galeria Comercial  Auchan Iris Cluj, la mezanin, Bulevardul Muncii Cluj Napoca!

Candidatul ideal

– Studii liceale/universitare absolvite in domeniul economic;
– Experienta de lucru pe o pozitie similara si/sau cu sarcini specifice activitatii de contabilitate primara;
– Foarte bune cunostinte de contabilitate primara;
– Atentie crescuta la detalii si capacitate de a gestiona sarcini multiple;
– Cunostinte de operare PC, cunoasterea soft-ului WinMentor constituie un avantaj.

Descrierea jobului

– Emite si incaseaza facturi, efectueaza monetarul, raportul Z si depune banii la agentul colector al bancii;
– Intocmeste receptiile, registrul de casa, raportul de gestiune;
– Completeaza documentele fiscale conform legislatiei si normelelor interne, respecta circuitul documentelor, indosariaza actele (NIR-ul, facturile, raportul de gestiune);
– Cunoaste foarte bine produsele pe care magazinul le comercializeaza.

OFERTA/BENEFICII:
– oportunitate de angajare intr-o companie stabila;
– salariu fix+bonuri de masa+alte bonusuri;
– prime de sarbatori;
– spatii moderne de lucru.

Prin transmiterea cv-ului dvs sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiei CASA RUSU.

Informatiile din CV vor fi utilizate numai in scopul recrutarii, vor ramane confidentiale si vor fi stocate timp de 1 an. Prin transmiterea datelor dvs. personale sunteți de acord cu utilizarea acestora in scopul recrutarii in cadrul companiei CASA RUSU. Daca aveti intrebari, nelamuriri sau doriti sa accesati, corectati sau stergeti datele personale, va rugam sa ne anuntati.

Caracteristicile jobului

Categoria Jobuluifacturisti

Aplica online

Este necesar un număr de telefon valabil.